Reklama
Reklama

V 13-tich otehotnela, za čo ju mnohí odsúdili. Na plese však všetkých prekvapila

Kvôli tomu, že vo svojich 13-tich otehotnela, sa spolužiaci na ňu vykašlali. Keď však prišla na maturitný ples, všetci zostali bez slova!

Kaleigh Snaith mala iba 13 rokov keď zistila, že je tehotná. Pozitívneho tehotenského testu sa ako každá v tak mladom veku zľakla a o svojom stave nepovedala nikomu zo svojej rodiny ani zo školy. Tak to bolo až do 6. mesiaca tehotenstva, kedy už musela s pravdou von!

Reklama
Reklama

A ako zareagovali jej rodičia? Najskôr boli v obrovskom šoku, avšak postupom času sa začali na svoje vnúčatko tešiť. Svojej dcére boli obrovskou oporou a pomáhali je vo všetkom v čom sa dalo!

Reklama
Reklama

Študovať a zároveň vychovávať je veľmi náročné a Kaleigh to spočiatku veľmi zle znášala. Bola neustále unavená a ani spolužiaci jej to zrovna neuľahčovali! „Hovorili mi, že som odporná, že som si zničila život, že nikdy nič v živote nedosiahnem. Okrem toho mi vyčítali, že nikdy nebudem dobrou matkou pre svoju dcéru,“ spomína mladá mamička.

Reklama
Reklama

Reči ostatných ju síce veľmi trápili, no napriek tomu zvládla školu doštudovať. Keďže so svojimi spolužiakmi nemala najlepší vzťah, nikto nečakal že sa tam objaví. Všetci zostali v šoku keď uvideli, že prichádza aj so svojou dcérkou.

Reklama
Reklama

Nikto sa v tej chvíli nezmohol na jediné slovo! Dcérka je pre mladú mamičku hnacím motorom a práve kvôli nej sa rozhodla študovať na vysokej škole. Chce dodať nádej a odvahu mladým mamičkám, ktoré sa ocitli v podobnej situácii ako ona.

Reklama
Reklama

Mladá Kaleigh má tú najlepšiu rodinu akú si len mohla priať a práve vďaka nim je teraz tam, kde je.

Reklama
Reklama