Reklama
Reklama

Roztomilé stretnutie Willa Smitha s dvomi malými slečnami baví svet. Ich zvedavé otázky ho nezaskočili

Will Smith si vďaka postave čarovného džina získal nové obdivovateľky. Herec ukázal, že má veľké srdce a ich stretnutie bolo naozaj čarovné.

Americký herec Will Smith patrí k tým najznámejším hercom sveta. Najnovšie si zahral v Disney rozprávke Aladin, v ktorej stvárnil čarovného džina. To, že herec je okúzľujúci nielen na filmovom plátne, ale aj v skutočnosti dokázal počas nedávnej premiéry filmu. 

Spolu s hereckými kolegami sa objavil na červenom koberci, aby privítal fanúšikov. Medzi nimi boli aj dve malé dievčatká, ktoré si herca doslova odchytili. Chceli totiž vedieť, kde skryl svoju mágiu teraz. 

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube

Obľúbeného herca ich otázka vôbec nezaskočila a zareagoval naozaj pohotovo. Naklonil sa k slečnám a povedal im, že medzi ľuďmi nemôže používať kúzelné schopnosti, lebo by sa ho báli. Dievčatká hltali každé jeho slovo. Potom sa ich opýtal, či videli aj princeznú Jazmínu alebo samotného hlavného hrdinu Aladina. Mila a Emma mu povedali, že ešte nie. Herec zobral dievčatá so sebou priamo na červený koberec, kde sa mohli stretnúť so všetkými hrdinami rozprávky. Katie Stauffer, matka dvoch dievčat, tento jedinečný moment zvečnila a zverejnila aj na sociálnych sieťach.

Reklama
Reklama