Reklama
Reklama

Muž za dva roky zasadil tisíce kvetov. Mal na to úžasný dôvod

Pravá láska skutočne existuje a tento príbeh je toho dôkazom.

Láska je krásna vec. Väčšina ľudí, je pre ňu ochotná spraviť všetko a je jedno, či má človek 15 alebo 65 rokov. Presne to je prípad istého manželského páru z Japonska, ktorých príbeh sa bude miestnymi tradovať pravdepodobne ešte niekoľko desaťročí.  Reč je o manželoch Kiruki, ktorí tvoria pár už od roku 1956. V tom čase sa pani Kiruky prisťahovala za svojim vyvoleným na farmu, kde spoločne vyrábali mliečne výrobky.

Reklama
Reklama
Zdroj: Telegraph

Spoločne vychovali 2 deti a ich veľkým snom bolo cestovanie po Japonsku. Keď však mala pani Kiruki 52 rokov, v dôsledku cukrovky oslepla. Dlhú dobu sa s touto nepriazňou osudu nevedela vyrovnať, a tak sa jej milujúci manžel rozhodol zakročiť.

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube

Už dlhšiu dobu im okolidúci obdivovali malú záhradku, v ktorej pestovali cyklaménovo-ružové kvety shiba-zakury. A keďže jeho milovaná žena nemohla ísť do sveta, rozhodol sa, že svet pôjde za ňou.

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube

Na ploche takmer celého pozemku vysadil už spomínané kvety, pričom celý proces mu trval viac ako dva roky. Výsledok však stál za to! Aj napriek tomu, že jeho polovička nemohla tú krásu vidieť, intenzívne ju cítila. Výsledok jeho práce vyčaril pani Kiruki úsmev na tvári. Avšak to ani zďaleka nebola celá jeho odmena!

Reklama
Reklama
Zdroj: Daily Mail

O desať rokov neskôr sa z miesta stala turistická atrakcia, pričom v časoch najväčšej sezóny navštívilo miesto viac ako 7 000 turistov. A tak sa farma, ktorá bola kedysi domovom 60 kráv premenila na rozprávkové miesto s rozprávkovým deduškom a babičkou.

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube