Reklama
Reklama

Muž sa vydáva za Michaela Jacksona a dokonale sa naňho podobá. Ľudia ho dokonca posielajú na testy DNA

Zomrel, alebo je stále na žive? Po videu, ktoré bolo nedávno zverejnené na Twitteri mnohí konšpirátori tvrdia, že ide o skutočného Michaela Jacksona.

Už ste niekedy počuli meno Sergio Cortes? Tento pán sa živí ako imitátor Michaela Jacksona a fanúšikov tejto popovej hviezdy zabáva už niekoľko rokov. Dnes už vieme napodobniť výzor azda každého, no Sergio ako Michael Jackson dokonca aj znie. Muž pravidelne usporadúva vystúpenia a diváci ho jednoducho zbožňujú.

Reklama
Reklama
Zdroj: Facebook

Miernu dávku rozruchu však vyvolalo jeho posledné video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Twitter, v ktorom avizuje svoju decembrovú show. Mnohí konšpirátori si myslia, že ide o skutočného Michaela Jacksona a tak musela byť diskusia k príspevku zablokovaná. httpv://www.youtube.com/watch?v=EhcXQn2kVpc

Viacerí sa zhodli na tom, že Sergio má jednoducho dokázať, že nie je skutočný Jackson a podstúpiť testy DNA. V opačnom prípade ho budú považovať za nedôverihodného klamára.

Reklama
Reklama
Zdroj: Twitter

Ak ste fanúšikom zosnulého Michaela Jacksona pravdepodobne viete, že Sergio má vážnu konkurenciu v ešte známejšom imitátorovi Birtovi Robinovi Parsonsovi. Práve ten sa chváli 150 odohranými koncertmi ročne pod identitou kráľa popu. 

Reklama
Reklama
Zdroj: Instagram

Parsons je o Jacksonovej nevine presvedčený natoľko, že prehlásil, že v prípade preukázania pedofílie u obľúbeného speváka, spáli všetko svoje koncertné oblečenie.

Reklama
Reklama
Zdroj: Facebook