Reklama

Traja kamaráti prišli na spôsob, ako získať hamburgery v McDonald’s úplne zadarmo

Sieť rýchleho občerstvenia McDonald’s patrí medzi obľúbené miesta nejedného človeka. Pozrite si trik, vďaka ktorému získate hamburgery legálne a celkom zadarmo.

McDonald’s je sieťou rýchleho občerstvenia, ktorá je obľúbená u ľudí po celom svete. Jednou z výhod je aj to, že nech ste kdekoľvek na svete, vždy dostanete rovnaké jedlo a to sa veľa ľuďom páči, pretože tam idú na istotu.

Zdroj: Mirror

Nákup rýchleho občerstvenia so samoobslužnými strojmi je v súčasnosti už bežnou praxou v mnohých mestách po celom svete. Je to nielen pohodlné a rýchle, ale tiež aj cenovo výhodné. Traja austrálski kamaráti náhodou zistili, že pri kúpe jedla týmto spôsobom, môžete ušetriť peniaze a získať hamburgery celkom zadarmo.

Zdroj: Mirror

Postup je pri tom celkom jednoduchý. Jeden z kamarátov pridal 10 hamburgerov do elektronickej objednávky, z ktorých každý stojí 1 dolár. Potom odstránil mäso z každého hamburgera, čím znížil náklady a pridal ďalší 11ty plnohodnotný hamburger s mäsom.

Zdroj: Mirror

Výsledná suma tak bola 0 eur. S najväčšou pravdepodobnosťou v blízkej budúcnosti McDonald’s tento nedostatok v práci automatov odstráni. Čo hovoríte na tento trik? Výskúšate ho aj vy?

Zdroj: Mirror

Reklama